html templates
Mobirise

Dołącz do naszego zespołu!

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować pod adres e-mail rekrutacja@tifo.com.pl

W związku z rozwojem sieci, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Sieć sklepów odzieżowych zaprasza do współpracy.

Tifo Polska Sieć odzieżowa zaprasza do współpracy !

Kupiec

Miejsce pracy : Andrychów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

- rozwijanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami,
- pozyskiwanie nowych dostawców
- prowadzenie negocjacji oraz re negocjacji i zakup towaru handlowego
- monitorowanie i analiza rynku
- kontrola zamówień pod kątem terminowości dostaw
- ustalanie cen detalicznych zakupionego towaru
- odpowiedzialność za dystrybucję zamówionych towarów
- analizowanie stanów magazynowych
- prognozowanie sprzedaży produktów
- współpraca z działami logistyki, księgowości w zakresie zakupionych towarów

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

- Wykształcenie : minimum średnie preferowane wyższe kierunkowe
- Doświadczenie w handlu ( min. 2 lata )
- Znajomość rynku i trendów modowych
- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
- znajomość pakietu Office w stopniu średnio zaawansowanym
- zaangażowanie, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,samodzielność

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę i warunki pracy
- Narzędzia pracy ( komputer, telefon )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza odpowiedzi znajdującego się poniżej ogłoszenia.

Administratorem danych jest Tifotex Spólka z o.o.. z siedzibą w Andrychowie ( 34-120 ) przy ulicy Krakowskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody."

Sprzedawca
Miejsce pracy: Słupsk
Opis stanowiska:
- Sprzedaż towarów
- Kontrola i przyjmowanie towaru
- Obsługa programu kasowego i księgowego
- Przestrzeganie procedur
- Wystawianie promocji, wyprzedaży
- Przestrzeganie standardów pracy
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
- Umiejętność pracy w grupie
- Niekonfliktowość
- Otwartość
- Dyspozycyjność
- Motywacja do pracy
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się sieci handlowej
- szkolenia
- narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza odpowiedzi
znajdującego się poniżej ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Firma TIFOTEX, właściciel sieci sklepów odzieżowych TIFO zaprasza do współpracy !

Magazynier/Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Andrychów

- Załadunek towaru,
- Rozładunek towaru,
- Transport wewnątrzzakładowy
- Segregowanie towaru,
- Pakowanie towaru
- Dbanie o porządek

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe,
- Uprawnienia na wózki widłowe ( będą dodatkowym atutem )
- Zaangażowanie i chęć do pracy
- Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ( mile widziane )

Oferujemy:

- Zapewniamy wynagrodzenie zawsze na czas
- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze lub umowy cywilnoprawnej
- Opłacamy składki ZUS,
- Oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Administratorem danych jest Tifotex Spólka z o.o.. z siedzibą w Andrychowie ( 34-120 ) przy ulicy Krakowskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Administratorem danych jest Tifotex Spólka z o.o.
z siedzibą w Andrychowie ( 34-120 ) przy ulicy Krakowskiej 83. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody

Adres

Andrychów 34-120
ul.Krakowska 83

Kontakt

Email: sekretariat@tifo.com.pl
Telefon: 667-971-120

Links

Promocje
Znajdź sklep
Wynajem
Oferty pracy
Kontakt

Nie trać czasu !
Odwiedź Tifo już dziś i ubierz się w dobry nastrój